امروز : 8 اردیبهشت 1396

مندبالا

تبلیغات در شبکه های اجتماعی

پکیج های تبلیغات اینترنتی آرتاپارس
(مخصوص شبکه های اجتماعی)

تبلیغات شبکه های اجتماعی در ایران، سابقه زیادی ندارد و حدود پنج سال است که رونق یافته است. آرتاپارس به عنوان یکی از پیشگامان تبلیغات در شبکه های اجتماعی، طی این مدت کمپین های موثری برای برندها و شرکتهای صاحبنام اجرا کرده است.

قبل از بوجود آمدن شبکه های اجتماعی ابزارهایی نظیر پیامک ؛ ایمیل ؛ انجمن های اینترنتی و بلاگها بهترین رسانه برای بازاریابی ویروسی بودند، اما پس از پیدایش اولین شبکه های اجتماعی که بر پایه سایتهای دوستیابی بنا شده بودند، تحول بزرگی در این شیوه بازاریابی پدید آمد.

چند سالی است که شبکه های اجتماعی در ایران ، مورد استقبال کاربران ایرانی قرار گرفته اند. مرکز مدیریت توسعه ملی اینترنت در آخرین گزارش خود، شمار کاربران اینترنت در ایران را تا پایان سال 95 بیش از ?? میلیون نفر اعلام کرده است که ضریب نفوذ آن در کشور ????? درصد می باشد. تقریبا از هر پنج نفر کاربر اینترنت در ایران سه نفر در شبکه های اجتماعی عضو هستند.

آرتاپارس، برندینگ، کسب محبوبیت بیشتر و ترویج محصولات را از طریق بازاریابی در شبکه های اجتماعی برای شما میسر می کند. طراحی و اجرای یک کمپین موثر بازاریابی در اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی محبوب ، تخصص ماست.

1- شبکه های اجتماعی: تبلیغات در شبکه های اجتماعی نیز یکی از هدفمند ترین و موثر ترین روش های بازاریابی آنلاین است. شبکه های اجتماعی از آنجا که بازخورد بالایی داشته و همواره کاربران بسیاری در آنها عضو بوده و در حال رد و بدل کردن اطلاعات می باشند، یکی از اثربخش ترین روشهای تبلیغاتی می باشد.
هزینه: تماس
پایه ماهانه 200000 تومان

2- تیزهای تبلیغاتی: تیزرهای تبلیغاتی خلاقانه با نمایش در شبکه های ویدئو آنلاین، یکی از جدیدترین و بهترین روش ها میباشد که با کمترین هزینه میتواند تاثیرگذاری بسیاری داشته باشد. تیم طراحی آرتاپارس، آماده پذیرش سفارشات شما در زمینه طراحی تیزرها و قراردادن آن در فضای مجازی می باشد.
هزینه: هر تیزر از 300000 تومان

3- تبلیغات موبایل: تبلیغات در برنامه های تحت موبایل (اندروید و آیفون) برای شرکت هایی که برنامه تحت موبایل و یا سایت با نسخه مخصوص موبایل دارند و یا به هر شکل کاربران تلفن های همراه مدنظرشان است، جزو بهترین روش ها می باشد. در این روش بنرهای تبلیغاتی شما در برنامه های متعدد تلفن همراه به نمایش در می آید.
هزینه: تماس گرفته شود
تقریبا مشابه هزینه تبلیعات کلیکی

آرتاپارس مجری و مشاور سیستم های تحت وب و تبلیغات اینترنتی

آدرس پست الکترونیک: artapars.net@gmail.com
ارتباط با ما در تلگرام: t.me/artamail
شماره تماس:
09339693355
05138928080

اطلاعات آگهی

دسته آگهی
تاریخ ثبت آگهی 23 فروردین 1396
تاریخ بروز رسانی 23 فروردین 1396
نام شرکت نرم افزاری آرتاپارس
تلفن
ایمیل
وب سایت www.artapars.net
استان تهران
آدرس مشهد بلوار معلم بين 50 و 52 پلاک 1242 ط2 واحد 4
تعداد بازدید 47 بار

تماس با آگهی دهنده

تماسها بسته شده است.

نام: (لازم)
ایمیل: (لازم)
وب سایت:
پیام:
لطفا کمی صبر کنید ...