امروز : 7 اردیبهشت 1396

مندبالا

شرایط و الزامات

کاربر عزیز، استفاده شما از سایت منوط بر پذیرفتن قوانین ذکر شده می باشد.بنابراین در هنگام استفاده از سایت شما عملا تمامی قوانین آن را پذیرفته اید.شرایط و الزامات ذکر شده، تنها توافق نامه جاری بین سایت مندبالا و شماست.

 

  1. سایت مند بالا همواره تلاش می کند تا از درج اطلاعات نادرست در آگهی ها جلوگیری کند.اما بدلیل گستردگی مشاغل و تخصصی بودن اطلاعات آنها، تایید قطعی آگهی ها و تایید صحیح بودن اطلاعاتشان امکان پذیر نیست. از این رو سایت مند بالا هیچگونه تعهد و یا مسئولیتی در قبال آگهی های درج شده توسط اشخاص و شرکت ها در این سایت به عهده نمی گیرد.

 

  1. سایت مند بالا هیچگونه ارتباط حقیقی و یا حقوقی با آگهی دهندگان ندارد و صحت آگهی های درج شده بر عهده خود آگهی دهندگان می باشد.

 

  1. آگهی دهندگان این امکان را دارند که پس از درج و تایید آگهی هایشان توسط مندبالا ، مطالب آن را به روز و یا ویرایش کنند.سایت مندبالا نظارت کامل بر روی تمامی مطالب درج شده دارد اما هیچگونه مسئولیتی در زمینه ویرایش و به روز شدن مطالب آگهی بر عهده ندارد.

 

  1. سایت مندبالا این اختیار را دارد که در شرایط خاص هرگونه متن،عکس و یا به طور کل آگهی که در این سایت درج می شود را حذف نماید و یا حساب کاربری را که ایجاد شده مسدود کند.

 

  1. سایت مند بالا هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالبی که در سایتهای دیگر درج می شود و به این سایت لینک داده می شود و یا لینک آنها در این سایت قرار می گیرد، ندارد.

 

  1. هیچگونه قراردادی فی مابین سایت مندبالا و آگهی دهندگان، چه در مورد آگهی های ویژه و چه آگهی های رایگان منعقد نمی شود .

 

  1. از آنجایی که حقوق کپی رایت در مورد هیچ یک از آگهی های دزج شده در سایت وجود ندارد، لذا هرگونه متن، عکس و یا اطلاعات مرتبط با آگهی شما ممکن است توسط دیگران مورد بازتولید و پخش قرار گیرید. بنابراین سایت مند بالا صرفا نمایش دهنده آگهی ها می باشد و هیچگونه مسئولیتی در اینباره نمی پذیرد.

 

  1. قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجراِ و تأثیر این توافق نامه حکم خواهند بود.

 

  1. سایت مندبالا بنابر مقتضیات زمان می تواند در شرایط و قوانین ذکر شده تغییر ایجاد کند.در این صورت تمامی قوانین جدید نیز شامل حال کاربران سایت می شود. شما می توانید در هر زمان در همین صفحه از آخرین تغییرات و شرایط و الزامات آگاه شوید.